Кошик
Немає відгуків, додати

Логотип для фітнес-клубу

Логотип для фітнес-клубу

Ні для кого не секрет, що логотип відіграє важливу роль для просування і впізнаваності бренду. Давайте розберемо, на які особливості слід звернути увагу при розробці логотипу.

Перше правило говорить, простіше - краще. Логотип повинен легко і швидко запам'ятовуватись. Кожен елемент повинен бути присутнім з якоюсь метою і відображати посил компанії. Уникайте складносурядного дизайну, нагромадження різних елементів і стилів.

Друге правило, додайте елемент тренування. Так, при першому ж погляді на логотип буде зрозуміло, чим займається компанія, і чим вона буде корисна клієнту.

Третє правило, гра на зменшення. Припустимо ваш логотип готовий. Що з ним буде відбуватися далі? Де ви плануєте його розмістити? Все легко і просто, коли мова йде про вивісках і банерах. А як щодо візиток? Карток-перепусток? Форми співробітників? Наклейок на телефон, в кінці кінців) Потрібно продумати різні варіанти розміщення логотипу. Він повинен залишатися читабельним і впізнаваним у будь-якому розмірі, на тлі будь-якого кольору. Тому важливо продумати ескізи на білому і чорному (або інших) кольорах.

 

У будь-якій ситуації ваш логотип повинен виділяти вас від інших!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner